Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

En İyi Hikayeli Video Oyunları 2024

Ragor Bey

Administrator
Yönetici
Administrator
Gamer!
Katılım
4 Mar 2024
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Samsun
En iyi hikayeli video oyun modelleri 2024 yoğun olarak tercih ediliyor. Bu oyunların her biri maksimum düzeyde adrenalin ve heyecana sahiptir. Bu sayede beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılıyor. Söz konusu oyunlarımızın başında ise The Last Of Us yer almaktadır. Söz konusu oyun mükemmel düzeyde bir hikayeden meydana gelmektedir.

Oyun, zombi benzeri düşmanlardan kaçarak ya da onları öldürerek malzeme bulmak açısından yağmalayarak silah üreterek ve yalnızca A noktasından B noktasına kadar tek parça halinde erişmeye çalışılarak devam etmektedir.

Baldurs Gate 3​

2023 yılının en unutulmaz oyun modelleri arasında Baldurs Gate 3 yer almaktadır. Renkli grafiklerden ve profesyonel oyuncu ekiplerinden meydana gelen oyun modeli Android cihazları da desteklemektedir. Resident Evil 4 serisinin yeniden yapımı, Tears Of The Kingdom ve Starfield bu sene içerisinde piyasalarda yer almıştır.

Özellikle kaybolmak açısından devasa ve sıradışı bir dünya aradığınızda Baldurs Gate 3 oyunu tam size göredir.Oyunu gün içerisinde uzun süreli olarak güvenle oynayabilirsiniz.Zira oyunu yüzde 100 tamamlamak istediğinizde 150 saat üzerinde zaman dilimine ihtiyacınız olacaktır.

maxresdefault.jpg

Final Fantasy 16​

Final Fantasy 16 mutlaka tercih etmeniz gereken oyun modelleri listesinde yer almaktadır. Birçok oyunculara göre söz konusu oyun yoğun duygusal içerik barındırmaktadır. Çok fazla düzeyde spoiler sunulmadan söz konusu oyun türü Valistheanın Eikonlarla yaptığı kıyasıya mücadele sonrasında yürek burkan ölümler meydana geliyor.

FF16'nın yerindeki serilerin bazılarında olmasa bile, Final Fantasy 16 oyununda bazı bölümler oyuncuların neşelenmesine ve bazı bölümleri ise tam aksine hüzünlenmesine sebep olabiliyor.

maxresdefault (1).jpg


Horizon Zeron Dawn​

Horizon Zeron Dawn oyunu harika grafiklerden hazırlanmıştır. Bu sebeple söz konusu oyun binlerce oyuncular tarafından güvenle tercih edilmektedir. Oyunu bilinçli bir biçimde oynayanlar oyunun toplamda 2 adet muhteşem hikaye barındırdığının farkındadır. Oyunun ana hikayesinde ise baş kahraman olan Aloy, oyunun başından itibaren geçmişten bugüne dek kafası bulanık ve meraklı bir karakterdir.

Oyun ilerledikçe kendisinde meydana gelen söz konusu problemleri çözmeye çalışmaktadır. Bunun yanısıra ise oyunun karakter oyuncuları ise çeşitli olup her birinin ise benzersiz ve gerçekçi bakış açıları söz konusudur.

gun8ktxiiozx4vmleg1t.jpg
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar